O nas

Wyjątkowe miejsce w parku Stare Koryto Warty, dokładnie w prostej linii pomiędzy Starym Rynkiem, a KontenerART.

Akademia Barberingu
THE BRO

Powstanie Akademii to efekt zdobytego w ciągu kilkuletniej pracy doświadczenia na rynku barberskim. To miejsce z wyjątkową atmosferą, którą tworzy nieprzeciętne wnętrze pozwalające w komfortowy sposób zdobywać zawód barbera.

Wyjątkowość tego miejsca to jednak nie tylko wystrój, ale i ludzie, którzy tam szkolą: Victor Leanca & Paddy. Akademia Barbeingu THE BRO połączyła tych 2 edukatorów / szkoleniowców, których kompetencje doskonale się uzupełniają. Ich prawdziwe relacje, pozytywne emocje i różne perspektywy sprawiają, że nasza Akademia jest miejscem wyjątkowym.

Jesteśmy dumni z wyszkolenia licznego grona poznańskich barberów, którzy właśnie u nas stawiali swoje pierwsze kroki w barberingu.

Poza tym bogata oferta szkoleniowa i praktyczny sposób przekazywania wiedzy czyni nas skutecznymi szkoleniowcami. Podchodzimy indywidualnie do uczniów, cechuje nas skuteczne rzemieślnicze podejście, bez przerostu formy nad treścią, bez matematycznych łamigłówek, od podstaw. Uwielbiamy uczyć w najprostszy możliwy sposób! Akademia Barberingu THE BRO to miejsce gdzie każdy może zmienić swoje życie i nauczyć się nowego zawodu.

Nasze Wartości

01

PRAKTYKA​

Stawiamy na praktykę i jeszcze raz praktykę, dzięki temu buduje się swoje umiejętności. Dajemy podstawy barberingu, a potem trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

02

SKUTECZNOŚĆ ​

Szkolimy bez zbędnych matematycznych łamigłówek, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bez ograniczeń. Stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania.

03

POKORA​

Bycie dobrym Barberem to ciągła nauka nowych rzeczy, to proces na całe życie, to otwarty umysł.

To ciągłe szukanie lepszych rozwiązań i korzystanie z doświadczenia innych Barberów. Wiara w siebie, ale też świadomość własnych ograniczeń.

04

Cierpliwość

Sukces osiągają nie najsilniejsi i najmądrzejsi, ale Ci najbardziej wytrwali. Konsekwencja w działaniu jest kluczem do sukcesu.

Poznaj naszych szkoleniowców

VICTOR LEANCA

Trener | Barber

Victor wyszkolił od zera większość obecnych
barberów z poznańskich barbershopów.

Jego atutem jest prosty i skuteczny sposób przekazywania wiedzy, udostępnia praktyczne
rozwiązania, które pomagają w szybkim poznaniu zasad pracy z klientem.

Na co dzień zarządza salonem fryzjerskim męskim THE BRO Barbershop Chwaliszewo w Poznaniu z 8 stanowiskami, sam również strzyże klientów.

Wygrał I miejsce w rywalizacji barberów z całej Polski w konkurencji Fast Fade Fight – w ciągu 20 minut zdeklasował konkurentów jakością wykonanej fryzury w tak krótkim czasie.

Patryk Lisewski

vel. Paddy
Trener | Barber

Paddy rozpoczął swoją przygodę z barberingiem 10 lat temu w Londynie UK. Pracując pod okiem najbardziej wyrafinowanych i precyzyjnych barberów z całego świata odkrył swoją pasję do twórczego wyrażania siebie, co znacząco zmieniło jego życie.

Stara się na szkoleniach przekazywać tę pasję i kreatywne spojrzenie na świat innym.

Paddy zaprasza na swoje autorskie szkolenie 7 dni – Od Zera Do Barbera, które całkowicie od podstaw wprowadzi Ciebie w świat barberingu.